W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, zaleceniami organów administracji państwowej i samorządowej dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz kierując się zasadą społecznej odpowiedzialności za zdrowie publiczne, wprowadzamy następujące zmiany w świadczeniu usług dla naszych Klientów:

  •  ograniczamy bezpośrednie odczyty wodomierzy przez pracowników wodociągów u klienta. Zwracamy się z prośbą o podawanie stanu licznika telefonicznie lub e-mailem. W przypadku braku podania stanu wodomierza, rozliczenie zostanie dokonane na podstawie średniego zużycia wody z poprzednich okresów rozliczeniowych. Faktury dostarczane będą do skrzynek pocztowych lub na życzenie przesyłane na adres e-mailowy.
  • zalecamy, aby do naszego Biura Obsługi Klienta zgłaszać się osobiście tylko w sprawach pilnych. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 33 8771-627 w godzinach od 7:00 do 15:00.

    Dziękujemy za zrozumienie sytuacji.
    Zarząd i zespół "PW-K Eko-Skawa" Sp.z o.o.